WPML

wpmlWPML mění webové stránky WordPress na vícejazyčné. Pracuje s pluginy paměti cache, SEO a e-commerce a umožňuje tvorbu zcela vícejazyčných stránek. WPML pracuje s jednoduchými blogy stejně jako s firemními a podnikovými webovými stránkami.

WPML umožňuje uživatelům, aby přeložili vše na webových stránkách, včetně obsahu, menu, widgetů a dokonce i motivu a plugin textů. WPML je silou za více než 400,000 komerčními internetovými stránkami po celém světě.

Více informací o tom, jak přejít na vícejazyčnost lze nalézt na WPML.org

Hledáme pracovníky. Pokud jste talentovaný/á programátor/ka, budeme rádi, když nás kontaktujete zde: na: http://wpml.org/home/were-hiring/

 

wpmlWPML turns WordPress websites multilingual. It works with caching, SEO and E-Commerce plugins, and allows the building of complete multilingual sites. WPML powers simple blogs as well as corporate and enterprise sites.

WPML allows users to translate everything in the site, including content, menus, widgets and even theme and plugin texts. WPML powers over 400,000 commercial websites from all over the world.

More information about going multilingual can be found at WPML.org